Switch to full style
Odpowiedz

Archiwizacja pozaforowych dyskusji

26 wrz 2013, o 18:21

Czołem, Quentiniarze i Quentiniarki!

Mamy za sobą świetną edycję Quentina, która obok mnóstwa dobrych przygód przyniosła też sporo ciekawych komentarzy w sieci - żaden inny temat na tym forum nie był tak często aktualizowany, jak pozaforowe linki. Stąd pytanie - czy opinie ludzi spoza Kapituły dało by się zarchiwizować na stronie Quentina? Nie mówię o każdym jednym komentarzu, bo te trudno wyłowić, ale o wpisach blogowych na temat prac, np. umieszczonych pod komentarzami Kapituły na stronach poszczególnych prac.

Oczywiście wymaga to zgody autorów - na pewno mamy moją i Goratha, a prawdopodobnie nietrudno było by uzyskać także pozwolenie Squida - to już trzy grube bloki tekstu o każdym finaliście plus jeden (Goratha) o reszcie uczestników.

Wiem, że proszę Kapitułę o wykonanie dodatkowej pracy, a dość już dla nas zrobiliście, więc gdybym mógł jakkolwiek pomóc - edytując stronę itp. - zrobię to bardzo chętnie.

Re: Archiwizacja pozaforowych dyskusji

27 wrz 2013, o 15:45

Chętnie damy newsa zbiorczego z linkami, ale nie planujemy wrzucania postronnych komentarzy na stronę.

Re: Archiwizacja pozaforowych dyskusji

5 paź 2013, o 12:19

Rozumiem. Ale może dało by się dać linki pod Waszymi komentarzami, a nie w jednym niusie? To trochę więcej roboty (i znowu aż mi głupio, że Was proszę o cokolwiek), ale nius szybko przepadnie przez kolejne, a takie linki znajdzie każdy, kto będzie czytał daną przygodę.
Odpowiedz